جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
۹:۱۸:۱۵ - دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فروش ۱۵۰ میلیون تومانی کتاب در کهگیلویه‌وبویراحمد
معاون مطبوعاتی ارشاد کهگیلویه‌وبویراحمد از فروش ۱۵۰ میلیون تومانی کتاب در قالب خرید نقدی و بن در نمایشگاه کتاب امسال خبر داد. ۱۱۴ نور رضا خردمند، معاون مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امروز، ۲۰ آبان‌ماه در بازدید از دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مصلای یاسوج، اظهار کرد: تاکنون استقبال مطلوب بوده و در […]

معاون مطبوعاتی ارشاد کهگیلویه‌وبویراحمد از فروش ۱۵۰ میلیون تومانی کتاب در قالب خرید نقدی و بن در نمایشگاه کتاب امسال خبر داد.

۱۱۴ نور

رضا خردمند، معاون مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امروز، ۲۰ آبان‌ماه در بازدید از دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مصلای یاسوج، اظهار کرد: تاکنون استقبال مطلوب بوده و در روزهای پایانی نیز استقبال بیشتر می‌شود.

وی با اشاره به ۳۵۰ میلیون تومان بن کتاب در این نمایشگاه، افزود: تا شب گذشته ۹۸ میلیون تومان در قالب بن کتاب و ۵۲ میلیون تومان در قالب خرید نقدی به فروش رفته، ضمن اینکه این آمار بدون سهمیه مؤسسات از جمله دانشگاه‌ها، کتابخانه‌های عمومی، حوزه علمیه و زندان‌ها بوده است و تا پایان پیش‌بینی می‌کنیم به بیش از ۸۰۰ میلیون تومان به فروش برسد.

معاون مطبوعاتی ارشاد استان با اشاره به اینکه تاکنون ۶۵ هزار و ۹۷۵ عنوان کتاب به نمایششگاه رسیده که ۵۰ درصد آن از تازه‌های نشر است، بیان کرد: این آمار تا روزهای آخر به ۷۵ هزار عنوان می‌رسد.

خردمند با بیان اینکه تاکنون ۹۳۰ هزار جلد کتاب به نمایشگاه وارد شده، تصریح کرد: تا پایان نمایشگاه این تعداد به بالاتر از یک میلیون تومان افزایش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به حضور ۳۰ رسانه در قالب ۱۰ غرفه در حاشیه نمایشگاه کتاب، ابراز کرد: از آموزش و پرورش درخواست داریم دانش‌آموزان را به نمایشگاه کتاب بیاورند تا با فرهنگ کتاب و کتابخوانی آشنا شوند.

معاون مطبوعاتی ارشاد کهگیلویه‌وبویراحمد با انتقاد از سیاه‌نمایی برخی از رسانه‌ها در مورد استقبال ضعیف، اضافه کرد: از رسانه‌ها درخواست داریم در ترویج کتابخوانی کمک کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

صدوچهارده نور صدوچهارده نور کانون رسانه تلگرام