یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲
۱۶:۱۱:۳۱ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سینما در کهگیلویه و بویراحمد تعطیل است/ تجلیل از فعالان عرصه سینما باحضور معاون وزیر ارشاد در یاسوج
۱۱۴نور «محمد سلیمی‌راد»، معاون هنری و سینمایی فرهنگ […]

۱۱۴نور

«محمد سلیمی‌راد»، معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دو سینما در شهرهای سی سخت و لیکک آماده افتتاح هستند، گفت: سینما دهناد دهدشت نیز مشکلاتی داشت که در حال فعال شدن است و مهرماه فعالیت خود را شروع می کند، در شهر یاسوج هم سینما هنر که در سالن آمفی تئاتر اداره کل راه اندازی شده که مشغول فعالیت است و در گچساران دو سینما وجود داشت که هم اکنون هر دو سینما تعطیل هستند و نیاز به بازسازی و به‌روز رسانی امکانات دارند.

وی افزود: شرایط سینما در سراسر کشور به همین شکل است و ما سعی داریم که فضاهایی در خور شأن مردم استان به عنوان سینما ایجاد کنیم.

سلیمی راد اظهار کرد: باید در یاسوج، مرکز استان بیش از یک سینما داشته باشیم یا ساخت سینمای قبلی این شهر که هم اکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تسریع یابد تا اینکه تا پایان امسال افتتاح و به بهره برداری برسد.

معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: آمادگی داریم تا در صورت همکاری فرمانداران برای فراهم کردن یک سالن، در سایر شهرستانهای استان این سالن ها را بعنوان سینمایی ۱۰۰ نفره تجهیز کنیم.

سلیمی راد تاکید کرد: سینمای گچساران اولین سینمای استان کهگیلویه و بویراحمد بود که هم اکنون این شهر سینما ندارد.

وی خاطرنشان کرد: به مناسبت روز سینما، برنامه جشن تجلیل از فعالان عرصه سینما در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیر ارشاد روز چهارشنبه دهم مهرماه برگزار خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور 114 نور